فروشگاه لوازم التحریر آموزکو (شرکت آموزش)

مجموعه فرهنگی، هنری آموزکو در سال 1358 دریکی از خیایانهای مرکزی شیراز تاسیس گردید. این مجموعه از زمان تاسیس تا اردیبهشت سال 1391 در زمینه فروش لوازم تحریر، ابزار و لوازم اداری، هنری، مهندسی و معماری فعالیت می‌نمود. مجموعه آموزکو به جهت کیفیت و تنوع کالاهایی که مخصوصاً در دهه 60، تهیه آن برای هنرجویان و دانشجویان رشته های مهندسی و هنر سخت بود، بین قشر تحصیل کرده جنوب کشور بسیار شناخته شده بود.

آموزکو در اردیبهشت 1391 برای نو شدن و همراهی با نگرش های جدید در کسب و کار، اقدام به تغییراتی نمود. ایجاد قسمت خدمات چاپ شامل طراحی، چاپ دیجیتال، چاپ افست، چاپ سابلیمیشن، پلات، لمینت وصحافی و تبدیل و تکثیر و چاپ CD و DVD و همچمین فروش کالاهای جدید شامل کیف و کوله های دانش آموزی و دانشجویی با برندهای معتبر خارجی و آثار دست ساز هنری، از جمله اتفاقات جدید مجموعه آموزکو بوده است.

از دیگر فعالیت‌های ارزشمند مجموعه آموزکو می‌توان به حمایت و همراهی با هنرمندان در تبلیغ، ترویج و برقراری نمایشگاه فعالیت های هنری و برگزاری سمینارهای آموزشی رایگان اشاره نمود

با گسترش روزافزون اینترنت و شبکه های مجازی، مجموعه آموزکو از راه اینستاگرام ، تلگرام و واتساپ با دوستان خود همراه بوده که از این پس علاوه بر راه های ارتباطی گفته شده و البته فروش حضوری، با همان نگاه و رسالت قبلی و همیشگی خود که “تعهد به تفکر مشتری در جایگاه شریک” و با تنوع، کیفیت و قیمت مناسب کالاها، نسبت به تاسیس سایت فروش اقدام نموده است.

اینستاگرام آموزکو